Vybavení

Internet

Ve všech místnostech je k dispozici bezplatné bezdrátové připojení k internetu.

Televize

Ve velké společenské místnosti je televize s hlavními českými televizními programy.

Kuchyň

V kuchyni jsou dvě elektrické sklokeramické varné desky s digestoři, elektrická trouba, myčka, americká lednice s mrazákem, kávovar, rychlovarná konvice a topinkovač. Jsou zde koše na smíšený i tříděný odpad. Upravený ponk slouží jako prostorný regál a kuchyňská linka.

Koupelny

V obouch koupelnách jsou dvě umyvadla a záchod. V dolní koupelně je jeden sprchový kout a pračka. V horní koupelně jsou sprchové kouty dva. Samozřejmostí je fén na vlasy.

Chodba

Chodba se skládá z předsíně za hlavními dveřmi, dolní chodby, schodiště, mezipatra a prvního patra. Je vybavena botníky a věšáky.

Sklep

Sklep poskytuje poměrně velký prostor pro odkládání věcí jako jsou lyže a lyžařské vybavení. Další využití sklepa je plánováno do budoucna.

Parkování

Na parkovací plochu za domem se vejdou 3 osobní auta střední velikosti. Dále lze parkovat na příjezdové cestě (2 vozy) a do starého vjezdu se vejde jeden vůz. Celkem se tedy kolem domu vtěsná až 6 vozů.

Kůlna

Od jara 2021 je vedle parkovací plochy vybudovaná prostorná zamykatelná kůlna jejíž větší část (4x3m) je hostům k dispozici na ukládání kol a lyží.