Vybavení

Internet

Ve všech místnostech je k dispozici bezplatné bezdrátové připojení k internetu.

Televize

V malé společenské místnosti v patře je televize s hlavními českými televizními programy.

Kuchyň

V kuchyni jsou dvě elektrické sklokeramické varné desky s digestoři, elektrická trouba, myčka, americká lednice s mrazákem, kávovar, dvě rychlovarné konvice a topinkovač. Upravený ponk slouží jako prostorný regál a kuchyňská linka.

Koupelny

V obouch koupelnách jsou dvě umyvadla a záchod. V dolní koupelně je jeden sprchový kout a pračka. V horní koupelně jsou sprchové kouty dva. Samozřejmostí je fén na vlasy.

Sušák na boty

Ve sklepě je umístěný elektricky vyhřívaný sušák na boty, což ocení zejména lyžaři. Sušit lze najednou až tři páry.

Alarm

Dům je vybaven bezpečnostním systémem značky JABLOTRON. Hosté si mohou dům při nepřítomnosti zajistit. Samostatně lze zajistit kůlnu, např. na noc pro případ uskladnění drahých lyží nebo (elektro)kol.

Chodba

Chodba se skládá z předsíně za hlavními dveřmi, dolní chodby, schodiště, mezipatra a prvního patra. Je vybavena věšáky, starobylou šatní skříní a koši na tříděný odpad.

Sklep

Sklep poskytuje poměrně velký prostor pro odkládání věcí jako jsou lyže a lyžařské vybavení. Další využití sklepa je plánováno do budoucna: sauna.

Parkování

Na parkovací plochu za domem se vejdou 3 osobní auta střední velikosti. Dále lze parkovat na příjezdové cestě (2 vozy) a do starého vjezdu se vejde jeden vůz. Celkem se tedy kolem domu vtěsná až 6 vozů.

Kůlna

Od jara 2021 je vedle parkovací plochy vybudovaná prostorná zamykatelná kůlna jejíž větší část (4x3m) je hostům k dispozici na ukládání kol a lyží.